Digestor Elica aj pre náročných užívateľov

Príbeh firmy Elica je príbehom talianskej kvality, v ktorej hrá značka výraznú úlohu ako symbol talianskeho know-how, dizajnu, spoľahlivosti a skúseností. Spoločnosť Elica je hlavným svetovým výrobcom odsávačov pár. A že nejde len o slová dokazuje aj skutočnosť, že za posledných tridsať rokov dodali svoje spotrebiče viac ako miliónu rodín. Výber digestora dokáže niekedy poriadne potrápiť. Je však veľmi dôležité dbať na to, aby bol vybraný kus kvalitnej značky a slúžil nám po dlhé roky v budúcnosti. Digestor Elica a iné produkty tejto značky vám presne toto môžu ponúknuť. Spoločnosť Elica patrí medzi popredné talianske značky a sú veľmi kratívny vo vývoji dizajnu. Ich produkty sú nadčasové s prvkami minimalizmu, ktoré chytí za srdce každého milovníka moderného vybavenia do domácnosti.

digestor elica
DIGESTOR ELICA APLOMB BL/A/60

Digestor Elica a jeho história

Všetko začalo v roku 1970, keď Ermanno Casole vyrobil svoj prvý dizajnový digestor ELICA. Od tej doby spoločnosť svojimi produktami uspokojila už milióny zákazníkov naprieč celým svetom. V súčasnosti sú digestory Elica doplnené o nové moderné prvky, ktoré držia krok s aktuálnym štýlom a trendami. Jedná sa o spoľahlivé spotrebiče spájajúce inovatívny prístup spoločne so stopercentnou spoľahlivosťou. Nejedná sa tým pádom iba o obyčajné spotrebiče, ale o niečo doslova úžasného, čiže ako hovorí samotný názov Elica – Visionaire.

digestor elica
ŠTÝLOVÝ DIGESTOR ELICA AUDREY ROCK F/50

Vysoká úroveň výkonnosti

Dlhé roky praxe a skúseností v danom odvetví zaručujú pre zákazníkov maximálnu spokojnosť. Nadčasový digestor Elica Nicola Tesla Switch je schopný zabezpečiť úplné pohodlie počas procesu varenia. Vyniká svojou vysokou úrovňou výkonnosti, pričom vďaka priamemu prepojeniu s varnou doskou digestor sám určí, ako silný odťah pár je potrebné použiť počas prípravy pokrmov. Obsluhuje sa prostredníctvom dotykového ovládania a je energeticky úsporný. Elica digestor by mal byť jasnou voľbou pre každého, kto si potrpí na absolútnu spoľahlivosť jednotlivých prístrojov. Vďaka svojmu luxusnému vzhľadu vytvorí akúsi pomyselnú čerešničku na torte vo vašej novej modernej kuchyni.