Dámsky luxus = Gant obuv

Gant – o akú značku ide? 

Pôvod značky Gant siaha do Stockholmu (Švédsko), pričom na trhu pôsobí už od roku 1949. Zakladateľ značky Gant pôvodne pod touto značkou vyrábal tričká, ktoré najčastejšie využívali vysokoškoláci, keďže dostupné boli práve v kampusoch. 

Dnes značka Gant spadá pod nemeckú spoločnosť HAMM, kde sa špecializujú primárne na výrobu vysokokvalitnej dámskej, ale aj pánskej obuvi. Tohto času sa Gant pýši najmä ekologickými riešeniami, kde si aj napriek tomu zachovávajú nadčasový dizajn a kvalitné prevedenie svojich výrobkov. 

Viac o značke Gant

Dámske tenisky 

Vysokokvalitné kožené tenisky Gant určené pre dámy chytili za srdce už nejednu zákazníčku. Hodia sa ako k bežnému, tak aj k elegantnému či športovému outfitu. A to si predsa žiadna dáma nesmie nechať ujsť! 

Na výber máte z kožených, plátených či textilných tenisiek Gant. 

Dámske šľapky  

Túžite po elegantnom vzhľade aj počas tropických dní? Potom sú nami ponúkané dámske šľapky Gant pre vás ako stvorené! Vďaka otvorenej špičke vám tak zaistia potrebnú termoreguláciu, čím predchádzajú nadmernému poteniu nôh. 

Dámske šľapky Gant
Pohodlné dámske sandále Gant

Dámske čižmy 

Kolekcia dámskych čižiem Gant predstavuje prevažne čižmy s plochou podrážkou, preto sú vhodné do akéhokoľvek počasia. Platforma čižiem Gant je špeciálne upravená tak, aby zamedzila šmyku, vďaka čomu sa budete cítiť istejšie a sebavedomejšie. 

V našej ponuke nájdete aj prechodné dámske topánky Gant určené na obdobie jeseň/zima či zateplené zimné topánky. 

Espadrilky 

Pohodlné dámske topánky Gant na štýl baleríniek môžete kombinovať ako s legínami, tak aj s džínsami. Sú vhodné do terénu v rámci prechodného obdobia jar/leto. Vďaka 2 cm podpätku vám espadrilky Gant dodajú sebavedomie a temperament. 

Papuče  

Príjemne zateplené dámske papuče Gant vám budú robiť spoločnosť počas chladných, sychravých dní. Udržiavajte svoje nohy v teple a cíťte sa pohodovo a žensky aj doma!