Dámske topánky a jarné trendy 2017

Zbohom zimné čižmy, hrubé kabáty a bundy… Je tu jar! Ideálny čas na dôkladnú revíziu celého šatníka aj botníka. Zimné oblečenie aj obuv môžeme odložiť bokom, prípadne viac do úzadia a svoj hlavný priestor by mala dostať jarná móda v podobe štýlových trenčkotov, kvetinových vzorov a potlače a tiež jarné dámske topánky, v ktorých sa nám po dlhej zime bude opäť kráčať o čosi ľahšie a veselšie. Dámske topánky ponúkajú naozaj pestrú škálu výberu na každé ročné obdobie a tak ako vždy na jar určite nesmú chýbať baleríny, ale ani sexi lodičky, tenisky, mokasíny či poltopánky. Aké dámske topánky si teda vybrať pre nadchádzajúcu jarnú sezónu 2017?

Dámske topánky od Robel
Dámske topánky ponúkajú naozaj pestrú škálu výberu na každé ročné obdobie.

Dámske topánky a jarné topánkové trendy

Dámske topánky, s ktorými nepokazíte žiadny jarný outfit, sú aj naďalej jemné ženské lodičky na štíhlom vysokom podpätku, no do módy sa po krátkej odmlke opäť vracajú aj štýlové platformy, klinové podpätky a hrubé podrážky. Okrem elegantnej obuvi si však väčšina žien svoj život nedokáže predstaviť ani bez pohodlnej športovej obuvi s názvom tenisky. Tenisky si tento rok môžete dopriať najmä v neutrálnej bielej a čiernej, šik však bude nielen farebná jednoduchosť, ale aj zaujímavé detaily, ako napr. stužky, volánikový lem, metalické aplikácie či rôzne výšivky a nášivky. Pamätáte si ešte na staronovú sexi sieťku v rôznych dizajnoch? Tá by túto sezónu mala byť tiež veľmi zaujímavým prvkom sexi dámskej obuvi.

Damske topanky a jarne topankove trendy
Dámske topánky, s ktorými nepokazíte žiadny jarný outfit, sú aj naďalej jemné ženské lodičky.

Dámske topánky a kabelky

Dámske topánky, podobne ako aj luxusné kabelky, sú v ženskom šatníku vždy žiadané a preto neváhajte svoju zbierku obohatiť opäť o niekoľko veľmi trendových kúskov, v ktorých sa budete cítiť krásne a zároveň pohodlne. Jarná ponuka dámskej aj pánskej obuvi je dostatočne bohatá a rozmanitá, aby si z nej dokázal vybrať naozaj každý. A nezabudnite, že dámske topánky už dávno nie je nutné kombinovať s kabelkou, nenechajte sa preto obmedzovať týmto zastaralým pravidlom a doprajte svojim jarným outfitom viac kreativity aj odvahy.