Dámami obľúbené Calvin Klein topánky

Dámy milujú hýčkanie. Preto zväčša siahajú po značkových topánkach, ale aj peňaženkách či kabelkách – a hneď niekoľkých! Jednou z najobľúbenejších značiek dámskych topánok je práve Calvin Klein. Aké Calvin Klein topánky voliť a na akú príležitosť?

CK sandals
Sandále Calvin Klein sú veľmi pohodlné a trendové.

Calvin Klein topánky na leto

Sandále Calvin Klein sa pýšia svojou pohodlnosťou a otvorenou špičkou, vďaka čomu sú vhodné aj do tých najtropickejších momentov. Siahnuť môžete po nízkych sandáloch Calvin Klein, ale aj vyvýšených platformou. Výber je len na vás – všetky z nich sú maximálne pohodlné.

Sandále Calvin Klein s uzatvorenou špičkou sú ideálne do sychravejších letných nocí, vďaka čomu budú vaše nohy plne chránené pred chladom a vlhkom.

Calvin Klein šľapky a plážovky vás budú sprevádzať rozpálenou pôdou pod nohami a tým aj dokonale chrániť pred nástrahami horúčav. Sú maximálne komfortné, zároveň však extrémne odolné, čo zvyšuje ich samotnú životnosť.

Espadrilky značky Calvin Klein sú vhodné na každodenné nosenie. Práve tento fakt svedčí o ich jemnosti, ľahkosti a pohodlí. Vďaka odolnej podrážke zväčša o hrúbke 2 cm toho espadrilky Calvin Klein vydržia naozaj veľa.

CK boots
Takzvané workery môžete nájsť aj u značky Calvin Klein.

Prechodné Calvin Klein topánky

Členkové čižmy sú vhodné ako na jar, tak aj na jeseň, kedy sa odporúča siahnuť po zateplených členkových čižmách Calvin Klein. Rovnako ako espadrilky, aj členkové čižmy na prechodné obdobie sú stavané na bežné a najmä každodenné nosenie.

Zima s topánkami Calvin Klein

Calvin klein čižmy a snehule sú neprekonateľné ani v tých najhorších mrazoch! Klzkému terénu je plne prispôsobená zvýšená podrážka, vďaka čomu sú čižmy Calvin Klein 100 % bezpečné.

Calvin Klein tenisky

A je to tu! Na záver sme sa dostali aj k teniskám – takzvaným “univerzálkam”, ktoré nesmú chýbať ako v dámskej, tak ani v pánskej zbierke kvalitných topánok. Teniskové Calvin Klein topánky si rozhodne zamilujete. Ide totiž o dokonalé prepojenie komfortu, odolnosti, ľahkosti a štýlu.