Čo robiť počas Last Minute dovolenky v Tunisku?

last minute tunisko Pokiaľ sa rozhodnete pre zájazd Last Minute v Tunisku, a teda odchádzate naozaj na poslednú chvíľu, je možné, že doma narýchlo ani nestihnete zistiť, čo sa oplatí vidieť v blízkosti vášho letoviska, kam ísť či čo sa oplatí vyskúšať počas dovolenky v Tunisku, keď váš už omrzí vylihovanie na pláži. Práve preto Vám prinášame tento stručný prehľad vecí, z ktorých by ste aspoň jednu mali určite vyskúšať, keď už sa rozhodnete cestovať do tejto dovolenkovej destinácie.

Pamiatky nie sú vždy najlepšou voľbou

Samozrejme, väčšina ľudí, ktorí sa rozhodnú pre nejakú dovolenku, nech už je to Last Minute v Tunisku alebo niečo iné, majú ako oporný bod svojho programu počas pobytu návštevu rôznych historických pamiatok. Spoliehať sa však na to, že „veď tam budú nejaké pamiatky“ sa v Tunisku nemusí vôbec vyplatiť. Je tu síce niekoľko pamiatok, no väčšinou sú od seba veľmi vzdialené a ak ich navštívite väčšie množstvo, môžu sa vám zdať „na jedno kopyto“. Áno, návšteva nejakej tej pevnosti, ktorá sa nachádza nad väčšinou väčších miest alebo opevneného kláštora, ktoré sa nazývajú „ribaty“ vám síce neuškodí, no je to asi všetko, čo v Tunisku môžete očakávať z oblasti histórie.

Dobrodružstvo počas Last minute dovolenky v Tunisku

last minute tuniskoPre dobrodružnejšie typy ľudí sú v ponuke rôzne fakultatívne výlety spojené s množstvom atrakcií, ktoré vám práve Tunisko môže ponúknuť a počas ktorých môžete nazbierať neuveriteľné množstvo zážitkov. Počas Last minute dovolenky v Tunisku vám odporúčame vyskúšať aspoň niektoré z týchto atrakcií: jazda na ťavách po púšti, jazda terénnym autom v púšti, jazda na motokárach po pobreží alebo dokonca plavba pirátskou loďou na mori. Adrenalín môžete zažiť aj priamo na pláži pri vašom hoteli. Väčšina z nich totižto ponúka možnosť letu s padákom, čo je zaiste skvelý zážitok, ale vyžaduje si aj veľkú dávku odvahy. Tak čo, ktorá z možností sa vám pozdáva najviac?