Clip in vlasy – zoznámte sa

Som šťastná, že som sa narodila do doby, kedy je všetko možné a problém s riedkymi či krehkými vlasmi, vlastne ani nie je problém. Pred nejakými sto rokmi ženám neostávalo nič iné, len sa s tým zmieriť, no dnes sa dá vlasom dodať potrebná hustota behom pár minút a to bez toho, aby ste museli opustiť pohodlie svojho domu. Dokonca vám to nezaberie viac ako pár minút denne a nikoho, kto vás uvidí, by ani nenapadlo, že nejde o vaše pravé vlasy. Taký výsledok dosiahnete s clip in príčeskami. Clip in vlasy sú zo dňa na deň populárnejšie. Milióny žien ich nosia denne a už si ani nevedia predstaviť život bez nich. Vďaka nim sa cítia sebavedomejšie, krajšie a po takom pocite predsa túži každá z nás.

clip in vlasy
Nádherná a prirodzená s clip in vlasmi

Ako to funguje?

Clip in vlasy sú určené nielen na zhustenie vlasov, ale aj na ich predĺženie. Ruku na srdce, ktorá z nás by netúžila po dlhej hustej hrive za ktorou sa obzrie nejeden muž? S clip in vlasmi je to jednoduché. Pripevňujú sa pomocou malých klipov, ktoré sú po aplikácii takmer neviditeľné. Vďaka silikónovému pásiku sa vám z vašich vlasov nešmýkajú dole a držia doslova ako priklincované. Aplikácia vám zaberie pár minút a môžete sa k nim správať ako ku svojim vlastným. Kulmovanie, žehlenie ani farbenie im nerobí žiadny problém a aj vďaka tomu budú na nerozoznanie od vašich prirodzených. Clip in vlasy sú dokonalým pomocníkom, keď sa chcete cítiť ako kráľovná – či už na ples, oslavu alebo svadbu, nikdy vás nesklamú. Môžete si ich upraviť a prispôsobiť podľa strihu vašich šiat. Využitie majú nielen príležitostne ale sú ideálne aj na denné nosenie.

clip in vlasy
Clip in vlasy môžete rôzne upravovať

Starostlivosť o vaše clip in vlasy

Aby vám vaše clip in vlasy vydržali čo najdlhšie a v čo možno najlepšej forme, potrebujete sa o ne pravidelne starať. Keďže sa jedná o príčesky z ľudských vlasov, môžete použiť vlasovú kozmetiku, ktorú bežne používate aj na vaše prirodzené vlasy. Clip in vlasy by sa mali umývať po zhruba desiatich aplikáciách – záleží na tom, ako veľmi sú znečistené a koľko vlasových prípravkov ste použili. Okrem výživného šampónu ocenia, keď im raz za čas doprajete nejaký domáci zábal alebo regeneračnú masku. Nanášajte ich hlavne na končeky vlasov a po dôkladnom umytí nechajte príčesok voľne preschnúť na uteráku. Clip in vlasy taktiež vyžadujú pravidelné česanie – začnite od končekov a postupne prejdite až ku korienkom. Starajte sa o vaše clip in vlasy poctivo a budú vám spoľahlivo slúžiť dlhé a dlhé mesiace.