Clip-in vlasy – prekvapte v lete krásnym účesom!

Clip in vlasy
K vode môžete vyskúšať takýto zapletený účes

Náš zovňajšok je to, čo v lete riešime čoraz viac a sústreďujeme sa na to, aby sme maximálne vylepšili čo sa dá. Väčšina z nás sa snaží ešte nejaké to kilečko schudnúť do plaviek, prípadne nabrať trochu bronzového odtieňa pre svoju pokožku na pláži, v záhradkách, v prírode, či v soláriu. Návšteva manikúry a pedikúry tiež nesmie chýbať, najmä ak chceme, aby naše nôžky vyzerali v sandálikoch a žabkách krásne a dokonalo a pleť aj vlasy si tiež zaslúžia pred letom aj počas neho poriadnu dávku hydratácie a vitamínov, aby letné horúčavy prežili bez veľkej ujmy na ich kráse. Leto jednoducho odhaľuje všetko, čo v zime ostávalo skryté a tak sa snažíme vyzerať čo najlepšie. Veľmi dobrým tipom na vylepšenie svojho letného vzhľadu sú aj clip-in vlasy a predĺženie vlasov pomocou tejto nenáročnej metódy.

Ideálne na dovolenku, do kina, na drink v meste aj na letnú garden párty…

Clip-in vlasy sú ideálnou voľbou na leto, pretože sú veľmi praktické aj na cestovanie – jednoducho ich len zabalíte do kufra či inej batožiny a na dovolenkovom pobyte si ich kedykoľvek sama a podľa potreby veľmi ľahko viete

Clip-in vlasy
K letu patria voľné vlny ako od mora. S clip-in vlasmi dosiahnete takýto efekt s kulmou alebo žehličkou.

pripnúť a zapracovať do svojich vlasov (napr. na večernú párty v prímorskom letovisku). Clip-in vlasy v lete určite využijete, pretože okrem kúpania sa v mori či v bazéne si nimi môžete vylepšovať vzhľad svojich prirodzených vlasov kedykoľvek a doslova na počkanie bez potreby vyhľadávať kadernícky salón. Výhodou je, že na rozdiel od trvalých predlžovacích metód clip-in vlasy a ich aplikácia vaše vlasy v lete vôbec nezaťažujú.

Letné dovolenkové účesy s clip-in vlasmi

Existuje veľmi veľa krásnych, sviežich letných dovolenkových účesov, na ktorých vytvorenie nevyhnutne potrebujeme primerane dlhé a husté vlasy a práve s pomocou clip-in vlasov si môžeme svoje vlasy predĺžiť a zahustiť doslova na počkanie, takže nám už nič nebráni vo vytváraní letných účesových variácií, ako sú napr. rôzne ležérne drdoly či vrkoče romanticky poprepletané s peknou farebnou šatkou, kvetmi či inými vlasovými doplnkami.

Clip-in vlasy
Nádherný romantický zapletený účes