Chladiaca vitrína udržuje kvalitu výrobkov 

     Ak podnikáte v gastronomickom priemysle, určite viete, aké dôležité je správne vystavovať svoje predávané produkty. Hovorí sa, že mnohí z nás jedia očami. Jedlo je pastvou pre všetky zmysly. Vrátane chuti, čuchu a zraku. Krásne prezentované jedlá a produkty vyvolávajú potešenie ešte predtým, ako ich vložíme do úst. Čerstvé farebné torty a zákusky v cukrárni vyložené v presklenej vitríne pôsobia úžasným dojmom už od chvíle, keď do cukrárne vstúpite. Fotografia zmrzlinového dezertu nebude mať taký efekt ako vystavená porcia v chladiacej vitríne.  

vitrína so zákuskami
Chladiaca vitrína ponúka doslova pastvu pre oči hladných zákazníkov.

Chladiaca vitrína je nevyhnutnou výbavou 

       Preto je chladiaci box popri chladničke či mrazničke nevyhnutnou výbavou reštaurácií, obchodov či cukrární. Ak si takúto vitrínu zvolíte správne k profilu vašej firmy, zabezpečíte si nielen čerstvosť produktov. Chladiace vitríny sú tiež zárukou správnej prezentácie sortimentu a jednoduchšej obsluhy zákazníka. Krásne vystavený tovar mu uľahčí výber. Pokiaľ sa chystáte kúpiť si do svojich obchodných priestorov novú chladiacu vitrínu, potom je rozumné vopred si o jej charakteristike čo najviac naštudovať.

 

chladiaca vitrína
Chladiaca vitrína vám zabezpečí čerstvosť produktov i peknú prezentáciu sortimentu.

Čerstvosť a  kvalita na prvom mieste

      Čerstvosť ponúkaných produktov je základným princípom v gastronomickom a komerčnom priemysle. Len kvalitné potraviny a ich správne skladovanie zaručujú veľké množstvo spokojných zákazníkov a vašu povesť. Zelenina, ovocie, mäsové výrobky, lahôdky, koláče. Všetky tieto položky je najlepšie uchovávať v chlade, inak sa rýchlo pokazia. A čo je horšie, môžu viesť aj k otrave jedlom. Preto vsaďte na vhodnú chladiacu vitrínu, ktorá umožní potrebnú  teplotu na uskladnenie potravín a ich dokonalú prezentáciu. 

Chladiaca vitrína nielen pre cukrárne 

    Chladiaci box je určený najmä pre gastronomický, potravinársky a cukrársky priemysel. Jeho hlavnou úlohou je udržiavať potraviny vo vhodných tepelných podmienkach. Aj keď sa táto úloha nezdá zložitá, pre kvalitu výrobkov je zásadná .Rôzne výrobky si v chlade zachovávajú dlhšiu trvanlivosť a kvalitu. Chladiace vitríny bývajú vybavené priehľadnými sklenenými dvierkami a stenami, vďaka čomu umožňujú dokonalú  prezentáciu tovaru. Celý sortiment umiestnený vo vnútri vitríny zostáva tak krásne vystavený. Zákazníci po ňom takto siahajú skôr, niekedy aj úplne nevedome.