Chladiaca vitrína pre atraktívny predaj potravín

Predaj vášho produktu nie je len jeho výroba a predaj. Vaše zisky závisia aj od toho, ako uvádzate na trh svoje výrobky a ako ich vystavujete. Chladiaca vitrína ponúka veľa možností a výber tej správnej môže byť kľúčom k maximalizácii vašich potenciálnych ziskov. Bez ohľadu na to, aký teplotný rozsah si vyberiete, úspešnosť vášho predaja môže zvýšiť aj vašej vitríny. Čierne zadné panely môžu pomôcť vašim farebným produktom „vyskočiť“, zatiaľ čo biele budete udržiavať ľahšie čisté. Zaistite, aby ste mali tie správne police pre položky, ktoré chcete zobraziť.

chladiaca vitrína
CHLADIACA VITRÍNA PRÍSTENNÁ NEREZOVÁ 

Chladiaca vitrína a typ skla

Pre sklo existujú dva typické štýly: priamy a zakrivený. V závislosti od typu reštaurácie a vzhľadu, do ktorého idete, si môžete vybrať práve jeden z týchto štýlov. Rozhodne udržiavajte sklenený interiér a exteriér neustále čistý. Niekedy sú na vitríne k dispozícii špeciálne svetlá na vylepšenie farieb vašich výrobkov. Môžete si vybrať aj zrkadlový zadný panel, aby ste poskytli komplexnejší vzhľad svojej ponuke. Dostupnosť čistenia by mala byť dôležitým aspektom, pretože možno budete musieť vašu vitrínu čistiť aj niekoľkokrát denne. Vitríny so zdvíhacím predným sklom sú ľahšie prístupné a čistia sa. Niektoré modely so zakriveným a lomeným sklom majú totiž sklopnú funkciu umožňujúcu otvorenie prednej strany pre ľahké čistenie. Špeciálne žiarovky zvýrazňujú určité farby, čo môže byť prospešné pre červené mäso a pečivo. LED osvetlenie je jasné a spotrebuje menej energie.

chladiaca vitrína
CHLADIACA VITRÍNA PULTOVÁ 78 L

Myslite na priestor

Rovnako ako v prípade iného vybavenia, aj vaša vitrína bude musieť zapadnúť do vašej prevádzky bez toho, aby narušila plynulosť pohybu či predaja. Dbajte však na to, aby sa personál za pultom mohol pohybovať ľahko a prechádzať jeden okolo druhého bez zbytočného tiesnenia. Pred kúpou vašej vitríny si teda dôkladne premerajte všetky dostupné priestory, kľudne si môžete pomôcť aj nakreslením čiar na zem. Získate potom lepšiu predstavu, ako vaša nová chladiaca vitrína sadne do vašej prevádzky.