Briliantové prstene – elegantné, výnimočné a luxusné zároveň

Briliant je obrúsený kus diamantu s nevyčísliteľnou hodnotou… a tým sa nemyslí jeho cena. Briliantové prstene sú veľmi obľúbené vo svete zamilovaných párov, ktoré si chcú povedať svoje áno. Práve tieto drahé kamene sú symbolom zásnub, pokľaknutia a dojímavej odpovede na otázku či si ho vezme. Ide o čarovné momenty, ktoré sa v živote neopakujú, a to je práve dôvod, prečo sa pri takzvaných pytačkách preferuje žiadosť o ruku so šperkom, ktorý svojou krásou a eleganciou maximálne nadchne.

Briliantové prstene
Úchvatný šperk.

Večerný šperk alebo denný doplnok? To všetko vám doprajú briliantové prstene

Nádherný odlesk skutočného luxusu môže žiariť aj na vaše ruke, ak milujete vkusné a elegantné doplnky. Práve briliantové prstene z vás urobia skutočnú dámu. Dominanta tohto krásneho doplnku môže mať mnoho tvarov a veľkostí. Ako teda zistiť, ktorý je pre vás ten pravý? Zásadnou otázkou pri výbere prsteňa s briliantom je jeho pravidelnosť nosenia.

Ak počítate s tým, že vás bude tento úchvatný šperk sprevádzať počas bežných dní a nemienite sa ho vzdať ani pri bežných povinnostiach, vedzte, že jemný a ležérny kamienok dokonale ozdobí vaše zamatové ruky. Ak však v sebe nosíte presvedčenie, že briliantové prstene sú vhodné len na spoločenské udalosti ako ústredný šperk vašej večernej róby, pokojne stavte na výrazný a okázalý kameň vsadený do zlata.

Briliantové prstene
Briliantový prsteň z bieleho zlata.

Trblietavý drahokam si podmaní váš zrak, ale i srdce

Ich devízou je precízne brúsenie, vďaka ktorému briliantové kamene odrážajú svetelné lúče a vaše ruky tým dávajú do pozornosti. Rozhodne sa však hodia aj k prsteňu lásky – obrúčke, ktorá raz a navždy spečatila vašu nekonečnú lásku. Neváhajte preto experimentovať s luxusnými šperkami a pokojne si doprajte aj viac prsteňov, vďaka čomu sa stanete neprehliadnuteľnou. Trendy sa síce rýchlo menia, ale tak majestátny drahokam, akými sú práve briliantové prstene, nevyjde z módy nikdy. Ak teda milujete šperky so skutočným zmyslom pre eleganciu a zároveň túžite byť nositeľkou niečoho extrémne výnimočného, práve ste našli cestu, akou je možné si túto luxusnú osobitosť dopriať.