Benátska omietka upúta na prvý pohľad

Trendy interiérového dizajnu sa rýchlo menia. Každá sezóna prináša nové prvky, ktoré ozvláštňujú život vášho domova. Držať tempo s každoročnými nápadmi dizajnérov je skutočne neľahké, a preto je najlepším riešením zamerať sa na nadčasové spôsoby dekorácie vášho bytu či domu. Možnou odpoveďou pre vašu voľbu môže byť Benátska omietka

Oživte svoju domácnosť aj vy.

Benátska omietka sa hodí na každú stenu, ktorá potrebuje oživiť

Ústrednou témou pri navrhovaní dizajnu vašej domácnosti či kancelárskych a iných priestorov sú rozhodne steny. Ide totiž o najväčšiu plochu, ktorá sa, pochopiteľne, nemení každý týždeň. Pri tomto zásadnom kroku, ktorý zmení celkovú atmosféru miestnosti, treba byť skutočne rozvážny. Pestrofarebné a kompozične nezladené nátery sú už dávno out. Monotónne snehobiele steny síce nič nepokazia, no ak sa vám žiada viac, správnou voľbou je Benátska omietka. Nie je to zásadný prvok, ktorý rozbíja atmosféru interiéru, no zároveň ide o dekoratívne riešenie, ktoré upútajú na prvý pohľad. Luxusné nátery, ktorými vytvoríte úžasný finálny dojem vášho priestoru, budú skutočnou pastvou pre oči. 

Jednoducho krása

Benátska omietka je viac ako len šedá stena

Vkusný náter omietky, ktorý nechá vyniknúť potenciál interiéru – aj tak sa dá charakterizovať Benátska omietka. Ak ste dlho hľadali niečo, čo ozvláštni priestor, no zároveň sa nestane dominantou, práve ste to našli. Benátska omietka nie je len trendom jednej sezóny, ide totiž o nadčasový prvok. Predbehnite dobu a stavte na luxusný dekoratívny prvok, ktorý ponúka práve benátska omietka. Jeden z najobľúbenejších spôsobov ozvláštnenia stien je na dosah. Milujete moderný vkus, no neradi by ste vyčnievali z davu? Benátska omietka je voľbou číslo jeden pre nové a dynamické prostredie. Samozrejmosťou je aj jej vyniknutie po rekonštrukcii starších priestorov. Tak či onak, obyčajná farba na neste dodáva silu a impozantnosť priestoru tak, ako luxusná štruktúra v rôznych prevedeniach. Farebná škála je bohatá aj v prípade benátskej omietky. Stačí si len vybrať správny odtieň.