Bankový účet v zahraničí sa oplatí!

Mať bankový účet v zahraničí sa v dnešnej dobe stáva stále bežnejšou záležitosťou. Nie preto, že by ľudia mali z toho nejakú prestíž, ale hlavne preto, že takýto bankový účet poskytuje svojmu majiteľovi nespočetne veľa výhod. Bankový účet v zahraničí, resp. offshore účet pritom nie je iba záležitosťou vyvolených a založiť si ho môže doslova ktokoľvek. Nezáleží na tom, či ste fyzická alebo právnická osoba, pravdu povediac, ak chcete, založiť si môžete hneď niekoľko zahraničných účtov. Chytáky by ste darmo hľadali, pretože offshore bankový účet nie je limitovaný minimálnym zostatkom ani počtom transakcií, tak ak účet v zahraničí ešte nemáte, rýchlo to napravte!

bankový účet v zahraničí
Bankový účet v zahraničí s internet bankingom

Bankový účet v zahraničí založíte z pohodlia vášho domova!

Ale ako sa dá takýto účet založiť? Určite bude potrebné do danej krajiny vycestovať, čo stojí čas aj peniaze… Ak vám takéto otázky prúdia hlavou, príjemne vás prekvapíme. Do zahraničia rozhodne cestovať nemusíte, jedine tak za dobrou dovolenkou, pretože bankový účet v zahraničí založíte veľmi jednoducho a to všetko z pohodlia vášho domova. Nebude vás to stáť ani cent. Rovnako ľahko sa riadi aj už existujúci bankový účet, pretože offshore banky poskytujú naozaj vysokú úroveň služieb, nehovoriac o kvalitnom internet bankingu, vďaka ktorému budete mať dokonalý prehľad o všetkých transakciách a iných dôležitých úkonoch. Offshore bankový účet jednoducho nemá žiadne úskalia!

Anonymný bankový účet v zahraničí

Ak nechcete svoje peniaze držať ukryté v skrini alebo v domácom trezore, potom ich radšej uložte na bezpečné miesto, kde sa vám o ne dokonale postarajú. Bankový účet v zahraničí je skvelou voľbou aj preto, že svojmu klientovi poskytuje maximálnu diskrétnosť a anonymitu, takže vám na vaše financie nemôže nikto siahnuť a to dokonca ani exekútor. V prípade bankrotu či ručenia za dlhy svojim majetkom nebude totiž offshore účet ani prostriedky na ňom k dispozícii exekučným ani súdnym orgánom vo vašom domácom štáte – účet je dokonale chránený pred veriteľmi. A čo viac si už môžete priať, než vlastniť účet v banke, ktorá vaše peniaze ochráni?