Balerínky – nosíte túto pohodlnú obuv správne?

Balerínky – pohodlné, praktické a veľmi obľúbené topánky ktoré v skrinke na obuv nechýbajú dievčatám, ženám ani dámam v zrelšom veku. Baleríny ponúkajú hneď niekoľko benefitov, vďaka ktorým sa stali také populárne a obľúbené. V prvom rade je to bezproblémové a rýchle obúvanie aj vyzúvanie bez nutnosti zapínania rôznych remienkov, praciek a tiež bez šnurovania. Takisto je to aj pohodlná chôdza, pri ktorej nohy netrpia. Balerínky sú rovnako pohodlné, ako napr. tenisky, ale oveľa elegantnejšie a štýlovejšie. Hodia sa preto k outfitom, pre ktoré by kombinácia športových tenisiek bola absolútne nevhodná. V balerínkach však môžete vyzerať elegantne a šik aj bez toho, že by ste museli trápiť v lodičkách na vysokých podpätkoch.

balerinky
Balerínky sú veľmi pohodlný a elegantný druh obuvi

Balerínky v lete? Jedine s ponožkami určenými do balerínok!

Baleríny s obľubou nosíme v každom ročnom období s výnimkou zimy. Preto ani v letných dňoch nie sú baleríny žiadnym tabu – práve naopak. Výborne sa hodia k dlhým maxi šatám aj ku krátkym šortkám. Kým na jar a na jeseň nosíme baleríny prevažne v kombinácii s pančuchovými nohavicami, v lete je príliš horúco a tak sa balerínky často nosia na boso. To sa však z hygienického hľadiska vôbec neodporúča. Najlepším riešením je zadovážiť si na leto niekoľko párov bavlnených ponožiek určených do baleríniek. Tieto špeciálne ponožky sú hlboko krojené, takže nikto ani nezbadá, že na nohách máte nejaké ponožky a vaše chodidlá budú zároveň v dokonalom pohodlí. Bavlnený materiál je navyše veľmi príjemný a zamedzí zvýšenému poteniu nôh v topánke.

balerínky
Ponožky a balerínky k sebe naozaj pasujú

Balerínky na mnoho spôsobov

Ponuka a výber na trhu je dnes taký pestrý, že jedny baleríny nikdy nestačia. Na výber máte rôzne farby, vzory, ozdoby a tiež okrúhlu, špicatú alebo aj otvorenú špičku. V lete sa vám určite budú hodiť baleríny, ktoré sú perforované (napr. v podobe drobných kvietkov) a teda aj príjemne vzdušné. Z farieb si doprajte pekné pastelové odtiene, tie sa k letu hodia najviac.