Autorádiá 2 din perfektne doplnia interiér moderného vozidla

Autorádio využívame na cestách pre dopravné aktuality, ale aj pre spríjemnenie chvíľ za volantom. Jazda sa vám po istom čase môže zdať dosť monotónna, jednotvárna, až nepríjemne nekonečná. Dajte týmto momentom úplne iný výraz. Živelný, akustický a pre vás ten najobľúbenejší! Takéto hudobné divy dokážu autorádiá 2 din v každom modernom automobilovom interiéri.

autorádiá 2 din
Autorádiá 2 din sa vyznačujú moderným dizajnom a multifunkčnými vlastnosťami.

Čím sú špecifické autorádiá 2 din?

Autorádiá 2 din sú dôkazom, že pri výbere kvalitného hudobného prehrávača okrem ceny a dizajnu rozhoduje aj parameter rozmerov. Pre takýto typ autorádia sú dané rozmery 180×100 mm na základe medzinárodnej normy. Tá bola prijatá v roku 1984 v Nemecku. Autorádiá 2din sú rozmerovo väčšie.

Užívateľom poskytujú lepšiu prehľadnosť a viditeľnosť vďaka veľkému dotykovému displeju. 2 din autorádiá sú už bežne vybavené s bluetooth a funkciou handsfree pre jednoduché ovládanie a prijímanie hovorov. Majú USB vstup, slot na pamäťové karty a tie najnovšie modely aj navigáciu.

Novinky na trhu musia byť pre autorádiá 2 din garanciou vylepšeného zvuku a obrazu. Jasný HD dotykový displej a nadštandardná kapacita pamäte.

autorádiá 2 din
Zabite nudnú cestu pozeraním filmov vo Vašom aute.

2 din autorádiá  a ich inovatívne funkcie

Inovatívne autorádiá 2 din majú ovládač iPod / iPhone cez USB a viaceré modely disponujú aj funkciou MIRROR LINK na bezdrôtový prenos obrazu a zvuku. Sú vybavené vstupom pre diaľkové ovládanie na volante vozidla. Rozhranie pre USB a podpora zvukových súborov MP3, WMA a WAV a AAC sú bežnou výbavou nadštandardných autorádií 2din.

Pre tieto autorádiá je možnosť paralelného pripojenia dvoch telefónov a prenos telefónneho zoznamu. Nové multifunkčné autorádiá 2din sú aj so vstupom pre parkovaciu kameru, externým mikrofónom a s ovládaním subwooferu.