Auto audio výbava pre lepší pôžitok z hudby na cestách

Svoj komfort a bezpečnosť dokážete za volantom zvyšovať aj prívalom pozitívnej energie. Jej jednoznačným zdrojom môže byť aj Vaša obľúbená hudba. Pre dokonalé ozvučenie potrebujete špičkový auto audio systém s tými najnovšími funkciami. Pokrokový CD prehrávač s funkciou bluetooth bude dokonale spolupracovať aj s Vaším iphone.

Tak si jednoducho nastavíte zvuk na autorádiu a všetky aktuálne nastavenia budete zdieľať vo vašom pokrokovom mobilnom telefóne. Cez zadný USB port môžete hudbu prehrávať, plne ovládať a aj vyhľadávať cez autorádio. Ďalšou pokrokovou funkciou, ktorou špičkové auto audio zariadenie disponuje, je napríklad diaľkové ovládanie z volantu. Súčasné audio príslušenstvá pre automobily zobrazujú dôležité informácie aj na sériovom displeji. Displej pre nadštandardné audio systémy je vysokého rozlíšenia a so stopercentnou zreteľnosťou textu aj za zhoršených svetelných podmienok.

auto audio
Nielen kvalitný zvuk, ale aj namakaný dizajn si môžete dopriať s kvalitným audiom.

Nepretržitá akustická línia vďaka pokrokovým auto audio systémom do automobilov

Novinkou, ktorá ovplyvňuje aj činnosť auto audio systémov, je funkcia vozidiel štart-stop. Vďaka tomu CD prehrávač s bluetooth neprestane hrať za každého zastavenia vozidla. Tým sa nielenže zefektívňuje Váš pôžitok z hudby, ale aj z komfortnej a uvoľnenej atmosféry za volantom.

K pokročilým auto audio zariadeniam môžeme zaradiť autorádiá s kvalitnou navigačnou stanicou pre okamžité a jednoduché ovládanie. Sú vybavené inovatívnejším grafickým rozhraním a s čo najširšou kompatibilitou. Súčasné audio systémy zabezpečujú svojim užívateľom okamžité prepojenie na sociálne siete alebo prehľad o práve prebiehajúcich aktualizáciách. Multi funkčnosť týchto audio zariadení dokazuje aj vstavaný bluetooth a DAB s tunerom.

auto audio
Ozvučte aj dvere Vášho vozidla pre ešte dokonalejší zážitok z Vašej cesty autom.

Okamžité zosilnenie hudby aj vo vašom aute!  

Omnoho intenzívnejší pôžitok z hudby sa Vám naskytne pri vylepšených možnostiach napájania a ozvučenia. Počas jazdy treba predovšetkým minimalizovať ticho! Je monotónne a unavujúce. To si v žiadnom prípade nemôžeme za volantom dovoliť! Plynulý a akusticky čistý zvuk auto audio systémov zabezpečujú reproduktory, ale aj zosilňovače a subwoofery. Tým audio výbava podporí ozvučenie buď pri jedno alebo viac kanálovom systéme. Čoraz obľúbenejšie sa stávajú stropné monitory či monitory do opierok pre jedinečný hudobný a filmový zážitok z ciest.