Army shop a jeho všestranná ponuka

Zameranie a rozmanitosť produktov dostupných v army shope je naozaj široká. Podľa názvu sa môže zdať že sa jedná len o určitý vojenský sortiment. Skutočná ponuka ktorú army shop ponúka ale pokrýva rôzne športy alebo aj potreby v každodennom živote. Rôzne typy zbraní, vojenské príslušenstvo alebo oblečenie je samozrejmosť. Každý nadšenec si príde isto na svoje. Pri zbraniach môžeme spomenúť aj airsoft. Je to hra pri ktorej sa využívajú veľmi dobré repliky zbraní. Hráči proti sebe bojujú v rôznom prostredí a využívajú techniky a postupy ktoré používajú aj naozajstné ozbrojené sily. Samozrejme nepoužívajú ostré náboje. Ako munícia postačujú malé umelohmotné guličky.

Takéto kombinézy do prírody a mnoho iných produktov najdete v army shope

Turistika, horolezectvo, rybolov a iné

Army shop ponúka mnoho produktov ktoré nám pomáhajú pri našich koníčkoch v prírode. Stačí ak sa chystáme len na prechádzku alebo túru. Pomôcť nám môžu rôzne baterky, pršiplášte alebo veľká ponuka oblečenia. Všetky potreby si samozrejme vyberáme podľa zamerania a typu oblasti kam sa chystáme. Dobrým pomocníkom je nôž ktorý oceníte na každej dobrej opekačke. Teplé deky, variče alebo rôzne iné vybavenie. Chystáte sa kempovať? Čo takto dobrý spací vak? Predsa spať v tráve na mokrej tráve nieje nič ideálne. Rôzne veľkosti a prevedenia dokonca aj farby. Stačí si len vybrať.

Netreba zabúdať  zobrať svoju polovičku tiež do army shopu

Obrana v meste aj v lese

Hovorí sa, že opatrnosti nieje nikdy dosť. Niekedy sa ale dostaneme do situácie kedy potrebujeme nájsť urýchlene východisko a brániť sa. Či už sme práve v meste a vykonávame svoje pracovné povinnosti alebo cestujeme do práce. Alebo sme v lese a zažívame tú pravú divočinu. Všade môžu čiháť nástrahy. V army shope nájdeme ponuku obranných pomôcok. Najzákladnejšie sú slzné spreje. Môžu ich mať pri sebe ženy a dokonca aj deti. Treba s nimi ale manipulovať opatrne. Keď nám to ale nestačí môžeme si vybrať z ponuky obuškov alebo paralyzátorov. Samozrejme je tiež dobré, keď vieme ako s nimi zaobchádzať. Sortiment dopĺňajú nepriestrelné vesty, rôzne oblečenie, taktická výstroj, putá alebo aj taký detektor kovu.