Ani výber kabelky nie je vždy jednoduchý

damske kabelky…o tom sa môžete presvedčiť hneď ako sa do obchodov vyberiete s cieľom vybrať si nový úlovok z tejto kategórie do vášho šatníka. V poslednej dobe je výber kabelky oveľa ťažší, pretože na trhu sa objavilo hneď niekoľko nových druhov, ktoré sa postupne či šialeným tempom dostávajú na výslnie. Niektoré z nich majú v tomto smere svoju premiéru, iné svoju slávu zažili už pred niekoľkými rokmi a dnes sa len znovuobjavilo ich čaro. Čo je teda v ponuke?

Listová kabelka – ten pravý spoločník do každej spoločnosti

Tento typ je pre vás vhodný v prípade, že si chcete so sebou zobrať naozaj iba to najpodstatnejšie a zároveň chcete, aby kabelka bola aj skvelým doplnkom pre váš outfit. Jej štýlovosť je v týchto dňoch naozaj nepopierateľná, čo sa však týka praktickosti, s tou je to o niečo horšie. Mimochodom, vedeli ste, že čoskoro bude sláviť už 100 rokov od svojho vzniku?

Praktickosť hľadajte v športovej kabelke

Pravý opak listovej – je praktická, veľká, no do spoločnosti (na party či ples) ju radšej neťahajte. Naopak, ak si správne vyberiete, skvele ňou môžete oživiť nudnú „riflovo-tričkovú“ kombináciu. A ako bonus, praktický je nielen jej objem, ale častokrát aj materiál, z ktorého je vyrobená.

Dva v jednom

damske kabelky…tak by som jednoducho nazvala kabelku, ktorá vám ponúka hneď dve možnosti (ak ste kreatívne, tak aj tri).

Možnosť č. 1: Klasické nosenie cez plece alebo na ramene, ktorým v zásade nič nepokazíte.

Možnosť č. 2: Využite potenciál jej dvoch ušiek a noste ju zavesenú na zohnutej ruke… Jednoducho tak, ako to môžete vidieť na každom rohu.

+ Bonusová možnosť č. 3: Môžete byť originálne a jednoducho ju držať v ruke (samozrejme, za tie dve ušká).

„Cross body“ kabelky

Malé, veľké, stredne veľké i stredne malé – dnes ich nájdete naozaj vo všetkých veľkostiach. Opäť je len na vás, či si zvolíte skôr výhradne štýlovú záležitosť v podobe malej kabelky alebo je pre vás dôležité aj jej využitie. Každopádne, nosí sa veľmi pohodlne a je obľúbená aj ako náhrada klasickej tašky do školy.