Ako si dokonale užiť a vychutnať Maledivy?

Ak hľadáte dovolenkovú destináciu, na ktorej sa budete cítiť ako v skutočnom raji na zemi, potom jednoznačne zvoľte až rozprávkovo čarovné Maledivy. Toto exotické súostrovie vo vodách Indického oceánu dokáže dokonale naplniť, ak nie dokonca prevýšiť, všetky vaše očakávania a tajné predstavy o vysnívanej exotickej dovolenke. Maledivy určite nesklamú najmä tých, ktorí si od exotickej dovolenky sľubujú predovšetkým oddych a relax na nekonečných prekrásnych plážach. S dokonalou kulisou tropickej zelene všade navôkol. Aj keď ani o rôzne aktivity a rozptýlenia na súostroví nie je núdza. Vyhľadávaná je napr. aj kombinácia dovolenkovej destinácie Maledivy a Srí Lanky či cestovanie po viacerých (možno aj vzdialenejších) ostrovoch a ostrovčekoch Maldív.

Maledivy
Užijete si nielen nerušený pokoj, ale aj dostatok zábavy.

Maledivy – destinácia relaxu a pohody

Maledivy sú v prvom rade určené všetkým, ktorí sú počas celého roka maximálne vyťažení. Tým, ktorí túžia aspoň počas dovolenky po absolútnom pokoji a nerušenom relaxe v lone krásnej prírody, ďaleko od ruchu veľkomiest. A práve na Maldivách môžete nájsť takúto dokonalú kombináciu pokoja, prírody a čistých až priezračných pláží. Nie nadarmo sa o maldivských plážach hovorí ako o jedných z najkrajších na svete. Bez ohľadu na to, či dovolenku na Maldivách strávite aktívnym cestovaním po ostrovoch alebo leňošením v hojdacej sieti na pláži. Len v plavkách, klobúku a okuliaroch s lahodným drinkom v ruke. Maledivy pre vás budú určite jedinečné a nezabudnuteľné.

Maledivy
Chceli by ste na dovolenke takúto izbu?

Nudy sa báť rozhodne nemusíte!

Ak sa vám Maledivy zdajú na váš vkus naopak až príliš pokojné, bez možnosti správneho dovolenkového vyžitia, verte, že zdanie niekedy klame. Na Maldivách vám nuda rozhodne nehrozí. Maledivy ponúkajú skvelé možnosti pre milovníkov potápania (možnosť potápania s korytnačkami či so žralokmi). Samozrejme aj pre tých, ktorí radi poznávajú tradičnú domorodú kultúru, zvyky aj gastronómiu. Miestnou špecialitou je napr. údený tuniak s kokosom. Nechýbajú samozrejme ani možnosti športového vyžitia, napr. surfovanie či windsurfing. A ak k tomu všetkému ešte pripočítame skvelé počasie po celý rok, potom by ste s kúpou letenky na toto prekrásne miesto už určite nemali dlhšie váhať.