Aby vám dámska košeľa naozaj dokonale sadla…

Dámska móda, obuv a doplnky – to je veľmi lákavý a pestrý módny svet plný farieb, strihov, materiálov a rôznych kombinácií, pričom skutočná krása a elegancia sa niekedy skrýva v tých najjednoduchších nesmrteľných kúskoch, akým je napr. aj biela dámska košeľa. Čaro jednoduchej a pritom elegantnej bielej dámskej košele ,s ktorou zažiarite nielen v práci, ale aj na rande či na večernom posedení s priateľmi, už pozná väčšina žien. Dámy, ktoré si však nosenie tohto nadčasového a univerzálneho kúska ešte neosvojili, by mali biele dámske košele čo najskôr zaradiť do svojho šatníka. Biela dámska košeľa sa môže pokojne pokladať za základný stavebný prvok dámskeho šatníka podobne ako napríklad kvalitné džínsy, sako či čierne koktejlky. Dôležité však je vybrať si nielen správny strih dámskej košele a outfit, ku ktorému ju zladíme, ale tiež vhodnú spodnú bielizeň ktorú si pod dámske košele a blúzky oblečieme.

dámska košeľa
Aby vám pasovala dámska košeľa musíte mať správne spodné prádlo.

Dámska košeľa a blúzka – dokonalé len s kvalitnou spodnou bielizňou

Dámske košele a blúzky sú vyrábané v rôznych klasických, ležérnejších, ale aj v užších tzv. SLIM FIT strihoch a ak chceme vyzerať naozaj dokonale, je dôležité zvoliť pod dámske košele správnu a kvalitnú spodnú bielizeň. Tak ako pri šatách, aj tu platí, že elastické sťahovacie prádlo a tvarovacia spodná bielizeň dokážu s vašou siluetou skutočné zázraky a krivky tela priam dokonale vytvarujú aj v prípade menších nedostatkov postavy, ako je napr. chýbajúci pás či „faldíky“ na brušku.

dámska košeľa
Dámska košeľa je skvelým doplnok do šatníka každej ženy.

Pri nosení dámskej košele sa vyvarujte týchto chýb!

Dámske košele si vyberajte vždy presne na mieru, ani príliš veľké, ani malé, aby ste sa vyhli chybám, ako sú otvárajúce sa gombíky s veľkými medzerami alebo viditeľne sa zarezávajúca podprsenka. Tieto malé nedostatky pôsobia nevkusne a kazia celkový dojem, rovnako ako aj príliš úzka dámska košeľa, ktorá vám bráni v pohybe, napr. pri dvíhaní rúk.