Multimediálne 2din autorádio – skutočný klenot aj do vášho vozidla!

Uhádnete, ktoré autorádio môže byť ešte lepšie než to, čo máte práve vo svojom vozidle? Jedným z tých najlepších modelov je aktuálne 2din autorádio s možnosťou bezdrôtového posluchu, respektíve streamovania hudby. Tieto autorádiá umožňujú pripojiť rôzne externé zosilňovače pre tú najlepšiu akustickú kulisu vo vašom aute.

2din autorádio
2din autorádio prináša zvuku vozidla novú úroveň.

Priestor pre nové 2din autorádio s perfektnými funkciami a reguláciami zvuku sa zaručene nájde v každom vozidle

Každý záujemca prihliada na to, aby vybrané 2din autorádio bolo vybavené USB vstupom. Dôležitá je pre mnohých užívateľov aj CD mechanika a podpora MP3, WMA, AAC formátov. Bežné modely disponujú výkonom 4 x 50W, no dnes už nie je žiadny problém s rozšírením audio funkcií. Jednoducho pripojíte cez RCA výstupy zosilňovač alebo aktívny subwoofer. Ak vás zaujalo nové, skutočne rýchle a výkonné 2din autorádio s wi-fi, GPS, USB a BT, tak si ho jednoducho doprajte! Netreba sa obávať ani výmeny originálneho autorádia. Zistite si, ktoré doplnkové súčiastky budú pri práci nevyhnutné. Najčastejšie je to redukčný rámček, ISO adaptér a anténna redukcia. Stále je však možnosť požiadať o inštaláciu profesionálov, ktorí najlepšie porozumejú vašim požiadavkám.

2din autorádio
Doprajte si skvelý zvuk vďaka 2din autorádio.

Počas jazdy vám nesmú uniknúť žiadne správy ani dôležité telefonáty. Pre nové 2din autorádio je to maličkosť!

V aute si už dnes chceme užívať nielen plynulo prejdené desiatky kilometrov, ale aj hudbu, surfovanie na internete, sledovanie videí a fotografií. To najlepšie a najchytrejšie komunikačné rozhranie vám zabezpečí 2din autorádio s 3G/Wi-fi. Tak sa aj počas jazdy okamžite dostanete k prijatým mailom a správam na sociálnych sieťach. Ideálne je, ak budete môcť na ploche otvoriť viacero okien, záložiek a prehliadať si aj históriu záznamov. Je pre vašu prácu alebo súkromné pohodlie dôležité neobmedzené prijímanie a vytáčanie hovorov? Na to vám perfektne zapasuje bluetooth funkcia s možnosťou priameho a rýchleho vyhľadávania mien, ale aj zobrazovania identity volajúceho. Výborným riešením pre 2din autorádio je aj bezdrôtové zrkadlové spojenie s iPhonom. Novinkou je už aj OBD adaptér s funkčným vybavením pre získavanie dát o akomkoľvek problémovom hlásení z vozidla. Dôležité informácie získavate v reálnom čase. To je jednoznačným dôkazom, že vďaka revolučnému 2din autorádiu sa počas jazdy budete cítiť absolútne bezpečne!